-
Cutting Fruits:Bananas
Regular price $25.00Regular priceUnit price perSale price $25.00 -
Spreading Jam Activity
Regular price $16.40Regular priceUnit price perSale price $16.40 -
Cutting Fruit: Apple
Regular price $24.20Regular priceUnit price perSale price $24.20 -
Cutting Fruits :Bananas
Regular price $15.60Regular priceUnit price perSale price $15.60 -
Peeling Fruit: Oranges
Regular price $22.50Regular priceUnit price perSale price $22.50 -
Peeling & Cutting Vegetables: Cucumber
Regular price $16.80Regular priceUnit price perSale price $16.80 -
CASA Classroom Package (3-6) | 114 Items
Regular price $3,000.00Regular priceUnit price per$3,530.00Sale price $3,000.00Sale -
CASA Classroom Package (3-6) | 211 Items
Regular price $7,800.00Regular priceUnit price per$9,780.00Sale price $7,800.00Sale -
CASA Classroom Package (3-6) | 332 Items
Regular price $12,095.00Regular priceUnit price per$13,439.00Sale price $12,095.00Sale -
IC Food Preparation Package (0-3) | 11 Items
Regular price $180.00Regular priceUnit price perSale price $180.00 -
IC Practical Life Package (0-3) | 23 Items
Regular price $700.00Regular priceUnit price perSale price $700.00 -
CASA Practical Life Package | 38 Items
Regular price $930.00Regular priceUnit price per$950.00Sale price $930.00Sale